Sny o hadech, pavoucích a jiných návštěvnících nočních můr

Sen o pavoucích

Tento sen je předzvěst příchodu nových lidí do Vašeho života. Tito lidé by se snadno mohli stát Vašimi přáteli a dokonce Vám pomoci s dosažením finančního výdělku. Takže nyní můžete být k lidem otevření a přátelští, budou pro Vás přínosem.

Sen o myších

Myš je symbol sexuální. Představuje touhu po sexu, kterému se u Vás pravděpodobně nedostává, nebo dostává pouze v malé míře. Pokud máte partnera, pokuste se obnovit vášeň ve Vašem vztahu, udělejte si hezký večer a vyzkoušejte něco nového. Pokud momentálně nikoho nemáte, dejte vašemu tělu, co si žádá, tak jak umíte. Uvidíte, že Vás to příjemně uvolní a nabudí pro další den.

Sen o krysách

Krysa ve snu znamená, že potlačujete hněv. Vzpomeňte si, kdy jste nějakým účinným způsobem ze sebe dostali nahromaděnou energii. Nic Vás nenapadá? V tom případě se věnujte sportu, běžte křičet do lesa, mrskněte něčím do zdi a uvolněte to napětí ve Vás.

Pokud Váš sen byl specifický, mrkněte sem: Výklad snů na míru

Tím, že jste vyhledali tento článek, o Vás vypovídá.. že Vám život a budoucnost není ukradená. Pokud máte v životě nejasnosti
(což na 90% máte), nechcete stát na místě a rádi byste svůj život rozklíčovali, navštivte výklad karet po telefonu nebo výklad karet přes SMS 

Váš kartář Erik

Budhismus chápe reinkarnaci spíše jako prokletí. Budhisté usilují o to, aby se dostali co nejdříve do nirvány, kde by mohli pokojně spočinout. Další životy je na téhle cestě tedy zdržují a nepokládají je za nic, oč by stáli. Budhismus věří v šest možných sfér, pro znovuzrození od pekla, přes zvířata až do sféry božstva. Vše záleží opět jen karmě.

Hinduisté se zabývají otázkou, zdali člověk, může dojít k očištění, na kterou jim reinkarnace odpovídá. Hinduisté předpokládají, že každá duše je nesmrtelná a po úmrtí těla se dostane do nové, narozené bytosti. V hinduismu existuje i víra v možnost božskou milost, která jim umožní karmický dluh vymazat a ukončit věčné utrpení koloběhu rození se a umírání.

Judaismu i islámu je pojem reinkarnace naprosto cizí, stejně jako křesťané věří pouze v jediné tělo a duši, které máme až do úmrtí, čímž je život ukončen.

Důkaz existence reinkarnace

V roce 2007, byl proveden výzkum profesora Stevensona, který se právě reinkarnaci zabýval. Stevensonovi se podařilo zjistit až 3000 případů reinkarnovaných osob. Pracoval s metodou rozpoznávaní obličejů pro porovnání s jejich předchozím vzhledem. Při tomto výzkumu zjistil, že děti, jež si pamatují své předchozí životy, mají znaménka přesně v místech ran osob, jenž nesli jejich duši v předešlém životě.

Profesor uveřejnil také rozhovory s několika těmito dětmi, ve kterých mluví o vzpomínkách na minulé životy. Tyto vzpomínky byly ověřeny a následně v 92% označeny za pravdivé. To by už přesvědčilo nejednoho skeptika, nemyslíte?

Facebook: Kartář Online

Mějte přehled o nových článcích, zapojte se do soutěží a kvízů

Instagram: Kartar_online

Uvažujte nad svým životem díky citátům

Pokud se Vám článek líbil, budu rád za sdílení. ❤️
👇🏽 Stačí kliknout

Facebook
Twitter

Okomentujte článek:

Přečtěte si také:

Zavřít menu