Sny o hadech, pavoucích a jiných návštěvnících nočních můr

Sen o pavoucích

Tento sen je předzvěst příchodu nových lidí do Vašeho života. Tito lidé by se snadno mohli stát Vašimi přáteli a dokonce Vám pomoci s dosažením finančního výdělku. Takže nyní můžete být k lidem otevření a přátelští, budou pro Vás přínosem.

Sen o myších

Myš je symbol sexuální. Představuje touhu po sexu, kterému se u Vás pravděpodobně nedostává, nebo dostává pouze v malé míře. Pokud máte partnera, pokuste se obnovit vášeň ve Vašem vztahu, udělejte si hezký večer a vyzkoušejte něco nového. Pokud momentálně nikoho nemáte, dejte vašemu tělu, co si žádá, tak jak umíte. Uvidíte, že Vás to příjemně uvolní a nabudí pro další den.

Sen o krysách

Krysa ve snu znamená, že potlačujete hněv. Vzpomeňte si, kdy jste nějakým účinným způsobem ze sebe dostali nahromaděnou energii. Nic Vás nenapadá? V tom případě se věnujte sportu, běžte křičet do lesa, mrskněte něčím do zdi a uvolněte to napětí ve Vás.

Budhismus chápe reinkarnaci spíše jako prokletí. Budhisté usilují o to, aby se dostali co nejdříve do nirvány, kde by mohli pokojně spočinout. Další životy je na téhle cestě tedy zdržují a nepokládají je za nic, oč by stáli. Budhismus věří v šest možných sfér, pro znovuzrození od pekla, přes zvířata až do sféry božstva. Vše záleží opět jen karmě.

Hinduisté se zabývají otázkou, zdali člověk, může dojít k očištění, na kterou jim reinkarnace odpovídá. Hinduisté předpokládají, že každá duše je nesmrtelná a po úmrtí těla se dostane do nové, narozené bytosti. V hinduismu existuje i víra v možnost božskou milost, která jim umožní karmický dluh vymazat a ukončit věčné utrpení koloběhu rození se a umírání.

Tím, že jste vyhledali tento článek, o Vás vypovídá.. že Vám život a budoucnost není ukradená. Pokud máte v životě nejasnosti
(což na 90% máte), nechcete stát na místě a rádi byste svůj život rozklíčovali, navštivte výklad karet po telefonu nebo výklad karet přes SMS 

Váš kartář Erik

Doufám, že se Vám článek líbil - Kartář Erik

Doufám, že se Vám článek líbil - Kartář Erik

Další zajímavé články