REFERENCE

Nechali jste si už u mne vyložit karty? Sdělte ostatním své dojmy z výkladu, pomůžete tím jak mi, tak i dalším lidem, kteří jsou v těžké životní situaci, mají problém se vztahem, majetkem nebo mají otázku, na kterou chtějí znát odpověď a neví, kam se mají obrátit. 

Pan Erik je velice příjemný, co předpoví, tak se plní-někdy bohužel. Umí dobře poradit a nasměrovat. Na zprávy odpovídá pohotově. Služby pana Erika využívám delší dobu a budu nadále v případě potřeby. Mohu jen doporučit🙂

Zdeňka

Byla jsem zvyklá volat na věštírny a najednou na mě pan Erik vykoukl na Googlu, zkusila jsem tedy změnu a vůbec toho nelituju, výklad byl nad mé očekávání, až jsem z některých vět byla zaskočena (ale pozitivně)

Simona S.

Pane Ericku, moc dekuji za pomoc, kterou jste mi dal. vasich rad si nesmirne vazim, moc jste mi pomohl,  moc dekuji. Myslim ze uz vasi  pomoc nebudu potrebovat, konecne jste mi tu moji hlavu srovnal i tak si vase telefonni cislo necham kdyby nahodou. Jeste jednou moc dekuji, mejte se nadherne. 

Barbora

Jsem naprosto spokojená, jsem moc ráda, že jsem našla někoho, komu se můžu úplně otevřít, chvíli mi to sice trvalo, teď máme ale tak dobrý vztah, že se nestydím mluvil naprosto o ničem. Přiznám se, Vám toho říkám mnohem více, než mým kamarádám. Děkuji za Vaše služby, jsem ráda, že jsem Vás mohla poznat.

Peťka

Super výklad,výstižný,přesný a dozvěděla jsem se přesně to,co sjsem potřebovala vědět,žádné plané mudrování, ale konečně fakta. Děkuju mějte se fajn

Dana Krejčí

Využila jsem rituálu od pana Erika, vrtalo mi to hlavou, jestli za to ty peníze dát. Už jsem se s podobnými praktikami setkala, ale nefungovalo to, čerpala jsem z internetu, nebo knížek ale nic mi nepomohlo. Pravda je, že všechy rituály, které jsem předtím dělala, byly zadarmo. Na to mě pan Erik upozornil, že ten účinek se tam nedá moc očekávat, vtom  má pravdu, teda alespoň u mě to tak bylo. Riskla jsem to a konečně ze mě spadly ty negativní věci, smůla, stres a mám více energie, partnera apod.  Nechci to tady přehnaně vychvalovat, ať to nevypdá jako nějaká velká reklama. Za mě prostě spokojenost. Vřele Vám děkuji, pane Eriku. Naschledanou Eva

Eva

pane riku pomohl ste mi jako nikdo v mojem okoli fakt jse m to potrebovala jste fakt dobrej taky bych to tak chtela umet jako vi 

Carolinna

Kartář Erik mi vždy velmi pomohl a poradil se rozhodnout ve všech těžkých životních situaci. Dokázal mě nasměrovat a svým vstřícným a lidským přístupem i namotivovat. Nepatří sice mezi nejlevnější, ale ve svém oboru je jednička, proto vím, že jsou peníze dobře využity a vždy se na něj zase ráda obratim, jak s otázkami na vztahy, práci, tak i s výklady snů, protože svou práci vždy odvede na 100pro.

Míša

Ani nevíte, jak moc jsem Vám vděčná, řešila jsem celou dobu hlouposti a zasekla se na bodě úplně zbytečně. Řešení spočívalo v banalitách, když se na to tak zpětně podívám, i přesto jsem potřebovala ať mi to řekne někdo nezávislý asi. Děkuji doporučuji Vás!!!

Veronika

Eriku, pomohl jste mi po  letech s tím mým vztahem. Však víte jaké to bylo zapeklité. Já měla s chlapama vždycky problémy, jeden horší než druhý, už jsem potřebovala znát pravdu, protože mi ji ti samotní chlapi nebyli schopni říct. Ještě že existuje ezoterika a lidi, co tomu rozumí. Pokud to s mužskýma máte taky problémové, myslím.. že by Vám pan Erik mohl pomoci. <3

Markéta

pan Erik je velmi příjemný a ochotný,musím také říct,že jeho výklad je opravdu pravdivý,jsem ráda,že tu je,moc děkuji

Sona

Moc děkuji za Vaši ochotu v našem dlouhém rozhovoru a skvělý přístup od Vás. Můžu vřele doporučit, neříkate co chce někdo slyšet, ale co je opravdu ve výkladu důležité vědět a jak se v situaci orientovat a postupovat dál. Nyní vím co je nutné dělat dal na své cestě životem a moc ráda se znovu na Vas obrátím. Opravdu moc děkuji, málo kdo naslouchá člověku tak jako Vy a tím jste mi právě pomohl si hodně srovnat priority. Říct nahlas příběh a situace mi hodně pomohlo řešit minulost a tu zátěž co jsem cítila několik let v sobě a nemohla se pohnout dál. Nyní vše co mě tíží řeším a je mi mnohem lépe. 
Moc děkuji za výklad a rady na všechny otázky v oblasti života a událostí. Krásný den a ať se Vam daří. 

Iveta

Výklad byl pro mě zajímavý, srozumitelný. Erik je naslouchavý, neskákal mi do řeči a nechal mě domluvit. V mnoha věcech se trefil, uvidím jestli se splní i další předpovědi.

Markéta

Výklady přesné, cena příznivá. Za mě doporučuji. Díky za provedené výklady. 

Miroslav D.

S výkladem kartáře Erika jsem maximálně spokojená, vše se vyplnilo. Je to příjemný a vstřícný kartář, kterému vždy když potřebuji brnknu, nebo napíšu sms.

Tereza

Zachovávám v sobě strach a předsudky, vyhovuje mi, že nemusím rozebírat své problémy osobně. Výklad po telefonu s Erikem je pro mě uvolněnější.

Alena Žurková

Výklady mě vystihují, předpovědi sedí. A pravda je, že jsem díky cenám za služby Erika hodně ušetříla.

Hana H.

Super cena !! Volám za 16Kč na minutu, což je naprostá bomba, oproti jiným online věštírnám. Erik je velice sympatický, netlačí na mě a máme mezi sebou dobrý vztah, vždy mu ráda zavolám.

Olga

Volám už několik let, jsem s výkladem vždy spokojená.

Barča

Vůči výkladům z karet jsem byla vždy hodně skeptická, i tak mě to však vždy lákalo. Když jsem naposledy volala s panem Erikem, řekl mi že budu do roka těhotná. Nevěřila jsem tomu a BUM, jsem ve třetím měsíci 😀

Monika Plíholová

Volat kartáři namísto kartářky, je pro mě příjemná změna. Měla jsem problém s přítelem a rada od muže mi pomohlo více, než výklady od žen

Michaela K.

Super výklad, vše sedí. Jsem ráda, že jsem zvolila právě Vás. Konečně výklad co má hlavu a patu. Děkuji moc za vše.

Libuše

Narazila jsem na Erika úplně náhodou a jsem za to ráda, sice mi neřekl úplně veselé věci, jako jsem slýchala od jiných kartářek – bohužel, nebo spíš bohudík.. přestala jsem žít v omylu a i když to pro mě bylo těžké musela jsem se smířit s realitou, kterou jsem se dozvěděla až od pana Erika.

Dagmar M.

Zavřít menu