REFERENCE

Nechali jste si už u mne vyložit karty? Sdělte ostatním své dojmy z výkladu, pomůžete tím jak mi, tak i dalším lidem, kteří jsou v těžké životní situaci, mají problém se vztahem, majetkem nebo mají otázku, na kterou chtějí znát odpověď a neví, kam se mají obrátit. 

pan Erik je velmi příjemný a ochotný,musím také říct,že jeho výklad je opravdu pravdivý,jsem ráda,že tu je,moc děkuji

Sona

Moc děkuji za Vaši ochotu v našem dlouhém rozhovoru a skvělý přístup od Vás. Můžu vřele doporučit, neříkate co chce někdo slyšet, ale co je opravdu ve výkladu důležité vědět a jak se v situaci orientovat a postupovat dál. Nyní vím co je nutné dělat dal na své cestě životem a moc ráda se znovu na Vas obrátím. Opravdu moc děkuji, málo kdo naslouchá člověku tak jako Vy a tím jste mi právě pomohl si hodně srovnat priority. Říct nahlas příběh a situace mi hodně pomohlo řešit minulost a tu zátěž co jsem cítila několik let v sobě a nemohla se pohnout dál. Nyní vše co mě tíží řeším a je mi mnohem lépe. 
Moc děkuji za výklad a rady na všechny otázky v oblasti života a událostí. Krásný den a ať se Vam daří. 

Iveta

Výklad byl pro mě zajímavý, srozumitelný. Erik je naslouchavý, neskákal mi do řeči a nechal mě domluvit. V mnoha věcech se trefil, uvidím jestli se splní i další předpovědi.

Markéta

Výklady přesné, cena příznivá. Za mě doporučuji. Díky za provedené výklady. 

Miroslav D.

S výkladem kartáře Erika jsem maximálně spokojená, vše se vyplnilo. Je to příjemný a vstřícný kartář, kterému vždy když potřebuji brnknu, nebo napíšu sms.

Tereza

Zachovávám v sobě strach a předsudky, vyhovuje mi, že nemusím rozebírat své problémy osobně. Výklad po telefonu s Erikem je pro mě uvolněnější.

Alena Žurková

Výklady mě vystihují, předpovědi sedí. A pravda je, že jsem díky cenám za služby Erika hodně ušetříla.

Hana H.

Super cena !! Volám za 16Kč na minutu, což je naprostá bomba, oproti jiným online věštírnám. Erik je velice sympatický, netlačí na mě a máme mezi sebou dobrý vztah, vždy mu ráda zavolám.

Olga

Volám už několik let, jsem s výkladem vždy spokojená.

Barča

Vůči výkladům z karet jsem byla vždy hodně skeptická, i tak mě to však vždy lákalo. Když jsem naposledy volala s panem Erikem, řekl mi že budu do roka těhotná. Nevěřila jsem tomu a BUM, jsem ve třetím měsíci 😀

Monika Plíholová

Volat kartáři namísto kartářky, je pro mě příjemná změna. Měla jsem problém s přítelem a rada od muže mi pomohlo více, než výklady od žen

Michaela K.

Super výklad, vše sedí. Jsem ráda, že jsem zvolila právě Vás. Konečně výklad co má hlavu a patu. Děkuji moc za vše.

Libuše

Narazila jsem na Erika úplně náhodou a jsem za to ráda, sice mi neřekl úplně veselé věci, jako jsem slýchala od jiných kartářek – bohužel, nebo spíš bohudík.. přestala jsem žít v omylu a i když to pro mě bylo těžké musela jsem se smířit s realitou, kterou jsem se dozvěděla až od pana Erika.

Dagmar M.

Close Menu