Feng shui – předměty pro šťastný život

Každý předmět, který Vás obklopuje, má své specifické vyzařování. Může se jednat buďto o vyzařování pozitivní, které Vás podporuje nebo negativní, které Vás naopak oslabuje. Dále existují předměty, které vyzařují neutrálně a nemají žádný výrazný dopad na naše životy. Předpokládám, že pokud byste se dostali do situace, kdy byste si mohli vybrat dekoraci na základě vyzařované energie, pravděpodobně byste si vybrali tu, která vyzařuje pozitivně. V tomto článku Vám pár takovýchto Feng shui doplňků představím. Je ovšem důležité zmínit, že pro Feng shui hraje roli i skutečnost, zdali Vám daný předmět ladí s prostorem, kam jej chcete umístit a také to, zdali se Vám dekorace líbí na první pohled a působí na Vás hřejivým a pozitivním dojmem.

Mandarinské kachničky – láska

Pár mandarínských kachniček je symbol stabilního a vyrovnaného partnerství. Kachničky totiž žijí v páru po celý život a nikdy nemění partnera. Takže Vy, jež toužíte po dlouhé a spokojené lásce, určitě bych Vám jeden takovýto páreček doporučil. Pokud jste ale partnera ještě nenašli, nezoufejte, kachničky slouží také k tomu, abyste lásku našli.

Třínohá žába – peníze

Třínohá žába s mincí v tlamě je tradičním symbolem prosperity a bohatství. Žába je nezbytná pro každého, kdo touží po finančním úspěchu a dlouhodobé stabilitě v této oblasti. Žábu se doporučuje umístit na vyvýšené místečko a měla by být natočená mincí směrem do středu místnosti.

Wou lou tykev – zdraví

Tykev je určena především pro rodiny, které touží po šťastném a dlouhém životě. Je ochráncem zdraví každého člena rodiny sdílejícího společnou domácnost, Jedná se tak o skvělý dárek pro lidi, kteří se neustále potýkají se zdravotními problémy. Nejlépe se bude vyjímat zavěšená v ložnici.

Křišťálový lotosový květ – štěstí

Feng shui lotosový květ je účinným pomocníkem při harmonizaci domova pomocí světla, které květ rozptyluje do prostoru a vnáší tak novou a čistou energii do Vašich domovů. Prostor dokonce zbavuje energie negativní a vnáší tak radost, pocit štěstí a utváří spokojené vztahy v rodině.

Soška Ganéša – komplexní

Ganéša je bůh se sloní hlavou. Jeho velké břicho představuje štědrost, zvednutá ruka ochranu a druhá spuštěná ruka směrem k zemi je symbolem toho, že se jednou všichni vrátí zpět na zemi. V jedné ruce má Ganéša indickou sladkost zvanou Modak, které se považuje za symbol všeho sladkého.

Ganéša má mnohé využtí. Je talismanem pro studenty, toužící po moudrosti a vědění, nebo ochráncem rodinné stability, pokud je postaven u vchodu do domu. Jestliže jej postavíte do ložnice, působí jako ochránce lásky a manželství.

Facebook: Kartář Online

Mějte přehled o nových článcích, zapojte se do soutěží a kvízů

Instagram: Kartar_online

Uvažujte nad svým životem díky citátům

Okomentujte článek:

Přečtěte si také:

Další zajímavé články

Další zajímavé články

Zavřít menu