Výroba amuletu na míru

Na míru vytvořený amulet Vás zbaví negací jednou pro vždy!

AMULET je předmět, který odpuzuje negativitu a ochraňuje svého majitele před magickými útoky nepřejících osob, kletbami, prokletími, pomluvami, nadávkami a lidskými upíry.

Na rozdíl od TALISMANU, který svému majiteli přitahuje pozitivní energii v konkrétních oblastech . Pokud kolem majitele talismanu je negativní energie, tu talisman odstranit nedokáže. Pokud máte zájem o talisman, klikněte na tento odkaz.

Negativní energie je velice silné působení, které Vás pozvolna ničí.  Sám jsem se s touto problematikou nesčetněkrát setkal a opravdu bych život v těchto podmínkách nepřál ani svému největšímu nepříteli. Naštěstí se katastrofám dá předcházet, například pomocí speciálních amuletů, které Vás nežádoucích vlivů zbaví (pokud je amulet správně vyroben a zasvěcen).

Ačkoliv vyrábím a věnuji se amuletům za vyšší částku, než se pohybují ceny polodrahokamů a amuletů, které jsou běžně dostupné v obchodech. Zaručuji se za to, že amulety které nabízím mají o poznání silnější účinek – vybírám přesně podle potřeb svých klientů, osobně je zasvěcuji, nabíjím energií. Účinek je tedy o poznání výraznější. Pokud cítíte potřebu, že amulet je něco, co by Vám mohlo pomoci k tomu, abyste se dostali mimo vliv těchto energií, nebojte se požádat o pomoc, jsem tady pro Vás. Možná jste už sami poznali, že dění kolem Vás, není úplně takové, jaké by mělo být.

Amuletem lze také ochránit děti, dům, byt, auto nebo jiný majetek.

Cena za objednání amuletu zahrnuje:

  • Samotný amulet (již po zasvěcení)
  • Speciální magický olej (po zakápnutí amulet „aktivujete“ + další účinky jsou uvedeny v manuálu)
  • Stručný manuál (postup jak amulet aktivovat, čistit a starat se o něj k zajištění maximální efektivity a délky působení)
  • Poštovné
  • Slevový kupon na výklad karet

Cena: 1000Kč

Zavřít menu